#Monter mehanik (m/ž)

  • Datum objave dela

    27. oktober, 2021
  • Kraj dela

    Slovenija, Murska Sobota
  • Delovne izkušnje

    1-3 leta
PRIJAVA NA DELOVNO MESTO

#Opis delovnega mesta

  • Delo obsega izvajanje najzahtevnejših montažnih nalog na področju mehanike,
  • izvaja montažna mehanska dela na območju družbe in na terenu,
  • na terenu sledi navodilom vodje montažne skupine oz. projektnega vodje, če je vodja montažne skupine odsoten,
  • skupaj s projektnim vodjo vodi montažne skupine,
  • po dogovoru s projektnim vodjo skrbi za koordinacijo s kupcem,
  • daje predloge za izboljšanje tehnično-tehnološke dokumentacije,
  • dela na višini, upravlja z viličarjem, mostnim dvigalom in dvižno ploščadjo,
  • odgovarja za strokovno in racionalno izvedbo montaž doma in na terenu,

#Nudimo vam

  • kreativno, zanimivo, dinamično in odgovorno delo skladno z opisom delovnega mesta,
  • profesionalni razvoj, nagrajevanje skladno z rezultati dela, doseženimi znanji in ustvarjalnostjo,
  • prijetno, urejeno in stabilno delovno okolje,
  • samostojno in timsko delo v projektni organizaciji,
  • ekipo zavzetih sodelavcev, ki so pripravljeni delati v timu in stalno deliti ter krepiti svoje znanje,
  • možnost dodatnega izobraževanja,
  • možnost napredovanja.

Delovno razmerje bo predvidoma sklenjeno za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom.

#Pričakujemo

Na delovnem mestu Monter mehanik bomo zaposlili kandidata, ki:

  • razume delovanje naših produktov s stališča mehanike in avtomatizacije,
  • zna brati strojne in elektro načrte ter jih razume,
  • govori angleško in nemško,
  • je pripravljen na daljše odsotnosti od doma (letno vsaj štiri mesece),
  • je samozavesten, ambiciozen, iznajdljiv, kreativen in komunikativen,
  • je odgovoren, natančen, organiziran in dosleden,
  • ima dobro razvito logično razmišljanje,
  • je sposoben reševanja kompleksnejših izzivov,
  • se je pripravljen dodatno izobraževati skladno s potrebami delovnega procesa,
  • se želi razvijati tako na strokovnem kot osebnem področju,
  • zmore delati samostojno pa tudi v projektni skupini,
  • ima vsaj 1-3 leta delovnih izkušenj,
  • veljavno vozniško dovoljenje kategorije B.

Vabimo vas, da izkoristite priložnost in postanete pomemben člen uglednega, uspešnega in strokovnega tima.

Prosimo, da nam pisno prijavo z življenjepisom posredujete po elektronski pošti.

Upoštevali bomo le prijave, ki bodo prispele prek zgoraj navedene poti oziroma sredstev.

Vašo prijavo bomo obravnavali skladno z ZVOP-2. Pridržujemo si pravico kandidatom ponuditi zaposlitev tudi na drugem delovnem mestu, če razpisna komisija v posameznem kandidatu prepozna zahtevano oz. pričakovano usposobljenost in vrline.